Home » Aktualności » „Targi Pracy i Zawodów”. Byliśmy tam!

„Targi Pracy i Zawodów”. Byliśmy tam!

13 lutego br. nasza Szkoła już po raz kolejny wzięła udział w „Targach Pracy i Zawodów” zorganizowanych w ramach współfinansowanego ze środków EFS projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II” promujących kształcenie zawodowe na terenie naszego województwa. Targi odbyły się w siedzibie Wrocławskiego Centrum Kongresowego, przy ul. Wystawowej 1 (przy Hali Stulecia). Już od godziny 8:00 przygotowywaliśmy przeznaczone dla nas stoisko nr 41. Z ofertą edukacyjną naszej Szkoły zwiedzających zapoznawali: Arek Piskur i Radek Szwęch z klasy II TO oraz Bartek Ostryżniuk z kl. III TE. Naszym uczniom towarzyszyli: p. dyr. Piotr Lusar, p. dyr. Danuta Matuszewska, p. Joanna Nowak, p. Beata Jamrosz, p. Stanisław Żurawski i p. Ryszard Gaweł. Naturalnie na Targach nie zabrakło naszej MASKOTKI. Ożywił ją Janek Trubiłowicz z kl. II TO.

Skip to content