Home » Aktualności » Zbieramy ze szlachetnych pobudek!

Zbieramy ze szlachetnych pobudek!

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2013/2014 ruszyła akcja zbiórki makulatury oraz zbierania plastikowych nakrętek na rzecz FUNDACJI Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Środki pozyskane w czwartej edycji Fundacja przeznaczy na zakup sprzętu dla chorych dzieci. Do niniejszej akcji przyłączyliśmy się i my, bo została przyjęta przez uczniów z wielkim entuzjazmem. Zbiórka plastikowych nakrętek została włączona do międzyszkolnego konkursu Ligi Klas. W piątek 14 lutego br. grupa samorządowców z klasy 3TO (Maciej Jaroszewicz, Mateusz Albert, Wojciech Grzegorczyn, Jan Bagiński) dostarczyła zebrane nakrętki do wrocławskiego magazynu. W ciągu pierwszego semestru udało nam się zebrać ponad 20 dwudziestolitrowych worków z plastikowymi nakrętkami – za co bardzo dziękujemy i czekamy na dalszą pomoc.

Aby chronić środowisko, Samorząd Uczniowski w bieżącym roku szkolnym zorganizował zbiórkę makulatury. Tu również uczniowie nas nie zawiedli. W ciągu sześciu miesięcy udało nam się zebrać 540kg makulatury!!!

Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje za udział w zbiórkach oraz przypomina, że to nie koniec!!! Zbiórka plastikowych nakrętek oraz makulatury będzie trwała do zakończenia roku szkolnego!

Skip to content