Home » Aktualności » ZBLIŻA SIĘ „DZIEŃ TALENTÓW”!

ZBLIŻA SIĘ „DZIEŃ TALENTÓW”!

Drodzy Uczniowie! 21 marca (piątek) w naszej szkole po raz kolejny zorganizowany zostanie “Dzień Talentów”. To doskonała okazja, by zaprezentować swoje niebanalne talenty i pasje. Już tradycyjnie odbędzie się konkurs na najciekawsze stoisko. Za udział w wystawie zostaną przyznane dodatkowe punkty do Ligi Klas. Każda zgłoszona klasa będzie miała do dyspozycji stolik, którego wystrojem zajmą się wyznaczeni uczniowie według własnego uznania. Szczegółowe informacje zostaną podane we wtorek – 18 marca.

Drodzy Wychowawcy! Prosimy o zgłaszanie do biblioteki nazwisk uczniów, którzy wezmą udział w wystawie. Termin zgłoszeń upływa z dniem 14 marca (piątek). Serdecznie zapraszają organizatorki wystawy: A. Tomczak, J. Rychter, A. Pelc

dzień_talentów

Skip to content