Home » Aktualności » Nasza wizyta na Stadionie Miejskim

Nasza wizyta na Stadionie Miejskim

10 czerwca oglądaliśmy finały Młodzieżowych Igrzysk Sportowych, odbywających się pod hasłem “Szukamy talentów na The World Games”!

Przez 11 dni w 2017 roku nasze miasto będzie w centrum uwagi sportowego świata!

World Games, zwane również Igrzyskami Sportów Nieolimpijskich, to rozgrywana od 1981 międzynarodowa impreza, organizowana w rok po letnich igrzyskach olimpijskich przez International World Games Association (IWGA) pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl). W programie znajdują się dyscypliny, które nie są reprezentowane na Igrzyskach Olimpijskich.

Zawody zostaną rozegrane między innymi na Stadionie Miejskim (tutaj najprawdopodobniej zostaną przeprowadzone: ceremonia otwarcia i zamknięcia zawodów), w Hali Stulecia oraz Hali Orbita. Wyremontowane zostaną Stadion Olimpijski oraz basen przy ulicy Wejherowskiej.

Skip to content