Home » Aktualności » POŻEGNALIŚMY ABSOLWENTÓW ZSZ!

POŻEGNALIŚMY ABSOLWENTÓW ZSZ!

13 czerwca 2014 r. o godzinie 12.00 odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas III Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W tym roku pożegnaliśmy klasy 3e – wych. p. M. Żołyńska, 3em – wych. p. B. Jamrosz oraz 3sm – wych. p. R. Gaweł. Całą uroczystość poprowadzili Daniel Kuciej i Oskar Łokietko, którzy przywitali dyrekcję Zespołu Szkół nr 18, zgromadzonych na sali nauczycieli ZS18 oraz CKP we Wrocławiu, rodziców, a przede wszystkim uczniów!!! Na początku do absolwentów przemówił p. dyr. Piotr Lusar. O następne  wystąpienie konferansjerzy poprosili ucznia klasy 3em, który w imieniu wszystkich absolwentów podziękował dyrekcji oraz wychowawcom za pracę dydaktyczną i wychowawczą. W imieniu wychowawców wystąpiła p. Beata Jamrosz, która przypomniała uczniom zarówno te dobre, jak i te trudne chwile. Zacytowała z dzienników lekcyjnych najcenniejsze uwagi wpisywane przez nauczycieli w przeciągu trzech lat. A obrazowały najróżniejsze historie z udziałem dzisiejszych absolwentów. Po przemówieniach nastąpiło uroczyste wręczenie nagród dla uczniów za dobre wyniki w nauce oraz za sukcesy sportowe. Wręczone zostały również gratulacje uczniom z klasy 3e, którzy wzięli udział w „Konkursie na najlepszych uczniów w zawodzie elektryk w roku 2014” oraz dla uczniów kl. 3 sm z sukces w „Konkursie na najlepszych uczniów w zawodzie ślusarz w roku 2014”  Gratulacje otrzymali także: uczeń – finalista międzyszkolnego konkursu literackiego oraz jego kolega z klasy za sukces we wrocławskim konkursie fotograficznym. Dyrekcja pogratulowała również rodzicom najlepszych absolwentów. Na zakończenie uroczystości w imieniu Samorządu Uczniowskiego Elżbieta Nowaczyk oraz Igor Dżoń złożyli życzenia oraz przypomnieli zgromadzonym ich udział w różnych akcjach zorganizowanych w szkole. Całą uroczystość przygotowała p. Beata Jamrosz.

 Tekst – R. Grzybowska, fot. – R. Grzybowska, M. Jama

Skip to content