Home » Aktualności » ZAGŁOSUJ na projekt nr 281

ZAGŁOSUJ na projekt nr 281

W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2014 powstał projekt pod nazwą: „Modernizacja i rozbudowa obiektu lekkoatletycznego przy ZS nr 18 we Wrocławiu” przy ul. Młodych Techników 58 na osiedlu Szczepin.

Szanowni mieszkańcy Wrocławia jesteśmy pasjonatami sportu (trenerzy LA w SP46, Gimnazjum nr 37, MKS MOS Wrocław) i stworzyliśmy projekt dzięki któremu może powstać nowoczesny obiekt z nawierzchnią tartanową do zajęć sportowych dla pobliskich szkół oraz do treningów lekkoatletycznych dla uzdolnionej sportowo młodzieży a także dla wszystkich mieszkańców uprawiających sport amatorski lub biegający dla zdrowia. Aby go zrealizować trzeba zdobyć jak najwięcej głosów w terminie 15-29 września 2014 r. w konsultacjach społecznych. Potrzebujemy Państwa pomocy i prosimy o oddanie głosu na nasz projekt nr 281.

 JAK GŁOSOWAĆ

  • Głosowanie elektroniczne w terminie 15-29.09.2014 r. na stronie:

http://www.wroclaw.pl/wroclawski-budzet-obywatelski  projekt numer 281

  • Głosować może każdy pełnoletni mieszkaniec Wrocławia!
 Zagłosuj i przekaż naszą prośbę znajomym i sąsiadom!

projekt_281

Skip to content