Home » Aktualności » Wyniki zmagań naszych piłkarzy!

Wyniki zmagań naszych piłkarzy!

20.10.2014 roku na stadionie przy ul. Lotniczej 72 rozpoczęła się LICEALIADA W PIŁCE NOŻNEJ STREFY CENTRUM Nasza reprezentacja rozegrała 2 mecze w swojej grupie. Obydwa zwycięskie! Pokonaliśmy Zespół Szkół. Teleinformatycznych i Elektronicznych (ul. Hauke-Bossaka) 6:1 (bramki strzelili: CEZARY KRZESIŃSKI-3, ADRIAN JAGŁA-2, MICHAŁ GOCH-1) oraz IV LO (ul. Świstackiego) wynikiem 6:1 (bramki strzelili: CEZARY KRZESIŃSKI-2, ADRIAN JAGŁA-1, KAMIL CEBULA-2, MATEUSZ BEŚKA-1).
22.10 .2014r. rozegrana została 2. runda – walka o awans do FINAŁU STREFY CENTRUM, który zapewniał udział w FINALE MIEJSKIM w kwietniu 2015 roku. Tutaj również wygraliśmy –  pomimo bardzo trudnych warunków pogodowych – z Zespołem Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych (ul. Worcella 3), uzyskując wynik 6:2 (bramki strzelili: ADRIAN JAGŁA-2, MATEUSZ BEŚKA-2, ADRIAN WĄTOR-1, PAWEŁ JASIŃSKI-1).

24.10 2014 roku rozegrany został FINAŁ STREFY CENTRUM. Po losowaniu par półfinałowych trafiliśmy na naszego odwiecznego rywala w naszej strefie, czyli ZS nr 4 ( ul. Powstańców Śląskich) – ŚLĄSK WROCŁAW,  z którym po bardzo zaciętym meczu i momentami kontrowersyjnym sędziowaniu /niepodyktowany ewidentny karny dla naszego zespołu/ uzyskaliśmy w podstawowym czasie gry remis 1:1. W rzutach karnych przegraliśmy 5:4. W meczu o 3. miejsce zagraliśmy z Zespołem Szkół Gastronomicznych (ul. Kamienna). Obciążenie psychiczne i frustracja po niewykorzystanych okazjach w meczu z ekipą ŚLĄSKA WROCŁAW oraz fakt, że mecz odbył się zaraz po pierwszym spotkaniu półfinałowym,  doprowadziły do drugiej porażki w rundzie jesiennej. W podstawowym czasie gry również padł remis w ostatnich minutach – 3:3.W rzutach karnych ulegliśmy 3:1.

W meczu ze ŚLĄSKIEM WROCŁAW bramkę zdobył ADRIAN JAGŁA,  w drugim spotkaniu z Zespołem Szkół Gastronomicznych bramki w podstawowym czasie gry zdobyli: CEZARY KRZESIŃSKI, ADRIAN WĄTOR, ADRIAN JAGŁA. Byliśmy najlepszym zespołem rundy jesiennej sezonu 2014/15. Zabrakło jednak wykończenia gry w kontratakach oraz… szczęścia, ale fakt, że zajęliśmy 4. miejsce w strefie CENTRUM daje szansę na większy sukces w RUNDZIE WIOSENNEJ.

Tekst i fot. – Marek Roszczewski

Skip to content