Home » Aktualności » STUDNIÓWKA ANNO DOMINI 2015!

STUDNIÓWKA ANNO DOMINI 2015!

13 II 2015r. o godz. 20:00 w „Balkonie” rozpoczęła się STUDNIÓWKA naszych maturzystów. Poprowadzili ją: Elżbieta Nowaczyk z kl. IV TSA i Wiktor Jamborski z  kl. IV TE. W imieniu rodziców przemówiła Mama Wiktora. Po podziękowaniach, które w imieniu wszystkich maturzystów skierowała do Dyrekcji, Nauczycieli i Wychowawców Elżbieta Nowaczyk, maturzyści wręczyli Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu kwiaty. Do maturzystów oraz ich Rodziców przemówił p. dyr. Piotr Lusar, a następnie wszyscy wznieśli toast za powodzenie naszych maturzystów na maturze!

I przyszedł czas na poloneza. O to, aby taniec był imponujący, zadbała p. dyr. Irena Penińska.

Prawdziwą niespodziankę przygotowali uczniowie klasy IV TE, którzy przedstawili kabaret! Oj długo jeszcze będzie się mówić o tym skeczu! Oj długo! Po skeczu natomiast zaczęła się huczna zabawa, która potrwała do godz. 4:00 nad ranem! Wszyscy bawili się wyśmienicie!

Tekst – E. Sidor, fot. – E. Sidor, R. Gaweł

Skip to content