Home » Aktualności » Jesteśmy w pierwszej dziesiątce w Polsce!

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce w Polsce!

Jesteśmy jedyną wrocławską szkołą, która w ogólnopolskiej akcji znalazła się w dziesiątce laureatów nagrodzonych za zebranie największej masy zużytych baterii ogółem! Wszystkim, którzy w akcję tę się włączyli, serdecznie dziękujemy!!! BRAWO!

Otrzymaliśmy od Organizatorów gratulacje:

Serdecznie gratulujemy zdobycie Wyróżnienia Specjalnego za IX miejsce i 200 punktów w Programie ZBIERAJ BATERIE w kategorii “Największa masa zużytych baterii liczona ogółem, bez względu na liczbę uczniów.”

Jednocześnie przypominamy, że rozpoczęła się IV edycja zbiórki baterii. Serdecznie zapraszamy!

http://ecowyobraznia.pl/aktualnosci/zwyciezcy-iii-edycji-programu-edukacyjnego-zbieraj-baterie

Skip to content