Home » Aktualności » Wicemistrzostwo Strefy Wrocław w Piłce Ręcznej Chłopców!

Wicemistrzostwo Strefy Wrocław w Piłce Ręcznej Chłopców!

Po sukcesie w Mistrzostwach Wrocławia Licealiady nasza wicemistrzowska drużyna zakwalifikowała się do Finału Strefy Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców. Zawody odbyły się 8 kwietnia 2015 r. I znowu nasi szczypiorniści nie zawiedli, zdobywając Wicemistrzostwo Strefy Wrocławskiej! W drodze do srebrnego medalu pokonali drużynę z Oleśnicy 17:9.

W meczu o pierwsze miejsce po zaciętej walce ulegliśmy drużynie SMS Junior 22 : 28

Drużyna wystąpiła w składzie: Daniel Nowak, Marcin Jaworski, Patryk Kort, Dawid Śliwiński, Jakub Kolis, Sebastian Wieczorek, Dominik Baranek – pierwsza siódemka. Ponadto szkołę reprezentowali: Mateusz Sobczak, Paweł Szkudlarek, Paweł Szczypiński, Dominik Śmierzchalski.

 Tekst i fot. – D. Dul – trenerka szczypiornistów

Skip to content