Home » Aktualności » Podziękowania od Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

Podziękowania od Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci podziękowała nam za udział w charytatywnej akcji „Nakrętki dla Hospicjum” w roku szkolnym 2014/2015. Otrzymaliśmy także zapewnienie, że Beneficjenci doceniają nasze wielkie zaangażowanie w akcję, naszą codzienną uważność i systematyczność.

Hospicjum, dzięki uczniom dolnośląskim szkół, zebrało w roku szkolnym 2014/2015 80 149 kg, czyli ponad 80 ton plastikowych nakrętek!!!

Samorząd Uczniowski zachęca do kontynuowania zbierania nakrętek, bo cel jest naprawdę szczytny. Akcja „Nakrętki dla Hospicjum” w roku szkolnym 2015/2016, podobnie jak poprzednie, obejmie działaniami całe województwo dolnośląskie, ponieważ Fundacja jest jedynym dziecięcym domowym hospicjum na tym obszarze.

Tekst – R. Grzybowska

Hospicjum

Skip to content