Home » Aktualności » Próba sił w bilardzie, czyli ciąg dalszy świętowania Dnia Chłopaka przez klasę II TME

Próba sił w bilardzie, czyli ciąg dalszy świętowania Dnia Chłopaka przez klasę II TME

Uczniowie klasy II TME po zaciętej rywalizacji w kręgle postanowili jeszcze spróbować swoich sił , grając w bilard. Udali się więc z p. prof. Edytą Sidor i p. prof. Ryszardem Gawłem w Sky Tower do Snooker & Bilard Club!  Okazało się, że wielu z nich dobrze gra! Zauważył to obecny na sali p. Krzysztof Wróbel –  Mistrz Polski i Wice Mistrz Europy. Od dziesięciu lat pracuje jako trener, z powodzeniem szkoląc  zawodników wszystkich kategorii wiekowych. Jednym z jego wychowanków jest Paweł Szpytko – Mistrz Polski juniorów w Snookerze. Pan Krzysztof Wróbel zaprosił nas na kolejne bilardowe spotkanie. Wiemy, że szykuje dla nas niespodziankę! Będziemy na pewno!

Tekst – E. Sidor,  fot. – E. Sidor, R. Gaweł

Skip to content