Home » Aktualności » „WROCŁAW WALCZY O ANIĘ!”

„WROCŁAW WALCZY O ANIĘ!”

600 tys. BOHATERÓW – mieszkańców Wrocławia, już 4-8 listopada 2015 r. będzie mogło pomóc Ani Szymczak i innym pacjentom dotkniętym nowotworem krwi, poprzez czynne rozpropagowanie oraz rejestrację jako potencjalni dawcy szpiku i komórek macierzystych!  Przyjdź!   Zarejestruj się!

Wiedząc, jak trudno jest znaleźć „genetycznego bliźniaka”, gdyż prawdopodobieństwo wynosi 1: 25 000, a przy rzadkim kodzie genetycznym 1:kilku milionów, rodzina i przyjaciele przy ogromnym wsparciu mieszkańców oraz wrocławskich firm zainicjowali akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych z Fundacją DKMS Polska. Prezydent Wrocławia – Pan Rafał Dutkiewicz, Metropolita Wrocławski –  Arcybiskup Józef Kupny oraz Dolnośląski Kurator Oświaty – Pani Beata Pawłowicz,   wspierając Anię, objęli patronatem honorowym akcję „Wrocław Walczy o Anię!”.

 

Także Nasza Szkoła postanowiła zaangażować się w pomoc Ani oraz pacjentom chorym na nowotwory krwi, apelując do rodziców o pochylenie się nad inicjatywą dawstwa szpiku, wsparcia i zarejestrowania się w dniach 4-8 listopada.

 

Rejestracja potencjalnych dawców odbędzie się:

 

Data:               4-5 listopada 2015r
Godzina:        9:00 – 19:00
Miejsce:         Politechnika Wrocławska Budynek C-13 „Serowiec” (Parter)
Adres:            Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25

 

Data:               7-8 listopada 2015r
Godzina:        10:00 – 18:00
Miejsce:         Plac Solny we Wrocławiu       WCK przy Hali Stulecia                  Aquapark Wrocław

Adres:            Plac Solny 1                             ul. Wystawowa 1                            ul. Borowska 99

Skip to content