Home » Aktualności » Promocja i rozwój wolontariatu

Promocja i rozwój wolontariatu

6 listopada 2015 roku na piątej godzinie lekcyjnej, z inicjatywy szkolnego pedagoga – pani Wandy Hadziewicz –  członkowie Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli w spotkaniach edukacyjnych organizowanych w ramach programu Promocja i rozwój wolontariatu we Wrocławiu – „wolontariusz.org”. Głównym celem było przekazanie wiedzy na temat wolontariatu i jego wielu odmian oraz zachęcenie do zaangażowania się w wolontariat szkolny. Spotkanie poprowadziła pani Katarzyna Wysocka z Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Podczas warsztatów członkowie Samorządu Uczniowskiego mieli okazję  przeanalizowania prowadzonych zarówno w zeszłym, jak i obecnym roku szkolnym różnych akcji charytatywnych, w których uczestniczą wszyscy uczniowie Naszej Szkoły – za co bardzo dziękujemy.

Tekst i fot. – R. Grzybowska

 

Skip to content