Home » Aktualności » Klasa II TME na Wigilii w GLAMOUR

Klasa II TME na Wigilii w GLAMOUR

Dzięki uprzejmości Rodziców naszego ucznia – Norberta, klasa II TME w towarzystwie wychowawczyni  – p. prof. Edyty Sidor oraz drugiego wychowawcy – p. prof. Ryszarda Gawła byli na Wigilii klasowej w przepięknym lokalu GLAMOUR, który znajduje się  w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Ruskiej 37-38.  To miejsce urzeka niepowtarzalnym wnętrzem, eleganckim wystrojem, piękną zastawą oraz smaczną kuchnią i miłą, profesjonalną obsługą. W przeddzień Wigilii kilku uczniów pomagało w przygotowywaniu Sali Kominkowej z ekologicznym kominkiem, którego ciepło i blask sprawiły, że wigilijne spotkanie stało się jeszcze bardziej eleganckie, a jednocześnie przytulne i rodzinne.

Wigilia rozpoczęła się o godz. 11:00. Wychowawczyni klasy złożyła życzenia i podziękowania  Właścicielowi lokalu – Tacie Norberta, a następnie wszyscy podzielili się opłatkiem. Kiedy zasiedli do stołów, mogli cieszyć podniebienia wyjątkowo wykwintnymi daniami. Dominował wędzony łosoś, podawany również w parze z tradycyjnym karpiem.  Był oczywiście wyśmienity barszcz z uszkami oraz pierogi z kapustą i grzybami. Było też pieczone na miejscu domowe ciasto. Ale to nie wszystko! Szef kuchni bowiem przygotował specjalnie na tę Wigilię niespodziankę – smażone lody! Żal było opuszczać to miejsce. I uczniom, i ich wychowawcom zamarzyła się tam w przyszłości studniówka. Byłoby pięknie, elegancko i smacznie. Kto wie?

Uczniowie klasy II TME wraz z wychowawcami bardzo dziękują Rodzicom Norberta za tę Wigilię, która na zawsze zostanie w pamięci jako spotkanie wyjątkowe.

Tekst – E. Sidor, fot. – E. Sidor, R. Gaweł, M. Żołnierczyk

Skip to content