Home » Aktualności » Niecodzienny koncert! Niecodzienny taniec!

Niecodzienny koncert! Niecodzienny taniec!

Dnia 28.01.16 uczniowie klasy I TO oraz kilku uczniów klasy IV TE pod opieką  p. prof. Diany Grycner oraz p. prof. Izabeli Omelaniuk uczestniczyli w koncercie edukacyjnym dla młodzieży „Gorące rytmy  z serca Karaibów – muzyka kubańska”, który odbył się  w Narodowym Forum Muzyki. Koncert  został zagrany przez zespół Jose Torres & Havana Dreams. Była to mieszanka rumby, salsy, mambo i cha-chy. Muzyce towarzyszyły pełne energii i żywiołowości  tańce kubańskie prezentowane przez tancerzy Torres Salsa Group.

Na koniec  tancerze zaprosili chętnych z publiczności do zabawy na scenie. Z okazji skorzystał uczeń IV te – Oskar  Łokietko, który zatańczył cha-chę   na scenie z tancerką zespołu.  Okazuje się, że Oskar to taneczny talent… Gratulujemy Oskarowi i  talentu, i odwagi.

Skip to content