Home » Aktualności » Nasi szczypiorniści o włos od awansu do finału!

Nasi szczypiorniści o włos od awansu do finału!

W pierwszy dzień wiosny nasi szczypiorniści walczyli w kolejnej fazie rozgrywek Licealiady o Mistrzowstwo Wrocławia w Piłce Ręcznej . Stawką był awans do czołowej szóstki wrocławskich szkół ponadgimnazjalnych.  Przeciwnikami w grupie okazały się kolejno zespoły LO XIV , LO IX i LO II. Mimo tylko jednej porażki w grupie nie udało się nam awansować do kluczowej fazy rozgrywek. Po zaciętej i ambitnej walce naszej drużyny, składającej się w większości z amatorów, z zawodowymi sportowcami, trzecie miejsce w tej fazie rozgrywek jest dużym sukcesem.

Drużyna występowała w składzie: Jaklub Kolis, Patryk Brokowski, Kamil Cebula, Sebastian Wieczorek, Patryk Stark, Patryk Smolarczyk, Dominik Baranek, Seweryn Zahajko, Łukasz Jabłonka, Marcin Dębowski, Wojciech Wypych, Daniel Hnatek.

Skip to content