Home » Aktualności » Wzięliśmy udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym

Wzięliśmy udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym

W poniedziałek 21 marca 2016 r. członkowie Samorządu Uczniowskiego ZS 18 wraz z uczennicami Gimnazjum nr 37 włączyli się w akcję charytatywno – sportową, czyli wzięli udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym. Wcześniej SU musiał pozyskać sponsorów, którzy za każde okrążenie naszych zawodników wokół Pergoli przy Hali Stulecia zapłacą 5zł. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na opłacenie rehabilitacji podopiecznym Fundacji.

Zarówno sponsorzy, jak i nasi uczniowie nie zawiedli małych podopiecznych Fundacji Wrocławskiego Hospicjum. Członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami: p. prof. R. Grzybowską, p. prof. M. Opierowiec oraz p. prof. M. Wojtowiczem przebiegli ponad 100 okrążeń wokół Pergoli. Najlepszym biegaczem był Damian Becmer z klasy 3TME, który przebiegł 42 okrążenia. Zarówno pogoda, jak i dobre humory wszystkim dopisywały!

W tym roku udało nam się zebrać 550 zł, które zostaną przekazane fundacji. Bardzo dziękujemy sponsorom –  zarówno firmom, jak i sponsorom indywidualnym.

Tekst – R. Grzybowska, fot. – R. Grzybowska, P. Cichalewska

Skip to content