Home » Aktualności » SUKCES UCZNIÓW KL. II TE!

SUKCES UCZNIÓW KL. II TE!

W dniu 31 maja br. w auli Wyższej Szkoły Bankowej odbyła się uroczysta gala finałowa, podczas której ogłoszono, że nasi uczniowie z kl. II TE: Krzysztof Miziniak, Marcin Wyborski oraz Kacper Misztela,  zajęli  III miejsce w konkursie na najlepszy e-biznes przed 20-stką!

Szkolną liderką uczniów była p. dyr. Elżbieta Wachowska-Karaśkiewicz. Bardzo dużą pomoc przy realizacji projektu uczniowie otrzymali od nauczycieli przedmiotów zawodowych: p. dyr. Danuty Matuszewskiej,  p. prof. Stefana Polinceusza oraz nauczycielki języka polskiego  – p. prof. Jolanty Piechnik.

Nasi uczniowie założyli e-sklep „Square  segment”, wymyślili produkt, wykonali prototyp, opracowali biznesplan oraz zaprojektowali stronę e-sklepu.

Projekt „Mój pierwszy biznes przed 20-stką” to oferta dla wrocławskiej młodzieży ponadgimnazjalnej przygotowana przez Urząd Miasta i Wyższą Szkołę Bankową. Jest unikalny, gdyż bezpośrednio łączy następujące obszary: edukacji, przedsiębiorców, rynku finansowego i wyższej uczelni

To już czwarta edycja  tego konkursu, w którym nasza szkoła co roku zdobywa czołowe miejsca.

Uczniom kl. II TE gratulujemy!

http://www.wroclaw.pl/moj-pierwszy-biznes-przed-20tka-2016

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,20161702,pierwszy-milion-przed-dwudziestka-mlodzi-wroclawianie-maja.html

 Tekst – E. Wachowska-Karaśkiewicz, fot. – P. Lusar, R. Gaweł

Skip to content