Home » Aktualności » Salon Maturzystów 2016

Salon Maturzystów 2016

W październiku, jak co roku, odbył się Salon Maturzystów. 29 września wzięła w nim udział klasa 4TO. Uczniowie, którzy wypełnili wcześniej ankietę na stronie perspektywy.pl, otrzymali kod do odbioru bezpłatnego informatora Perspektywy 2016, gdzie oprócz informacji o maturze można poczytać na temat uczelni i ich ofert oraz systemu rekrutacji.
O  godz. 10.00 wysłuchali wykładu „Jak przygotować się do egzaminu maturalnego z języka polskiego?”, który prowadziła pani Małgorzata Kosińka-Pułka – ekspert OKE we Wrocławiu. Następnie nasza młodzież odwiedziła stanowiska, przy których mogła dowiedzieć się o kierunkach i systemach rekrutacji, pobrać arkusze maturalne z poprzednich lat (stanowisko OKE we Wrocławiu) oraz poszukać pracy za granicąO godz. 12.00 rozpoczął się wykład eksperta OKE we Wrocławiu – pana Mieczysława Fałata nt.  “O sposobach przygotowania się do obowiązkowej matury z matematyki.

Tekst i fot. – M. Semaniuk

Skip to content