Home » Aktualności » Znamy wyniki konkursu plastycznego!

Znamy wyniki konkursu plastycznego!

Pod koniec października reprezentacje 13 klas technikum i ZSZ wzięły udział w konkursie plastycznym. Zadaniem konkursowym było wykonanie w ciągu dwóch godzin lekcyjnych plakatu (dowolną techniką) przedstawiającego tematykę Halloween. Efekt prac okazał się zaskakujący, bowiem wszystkie plakaty zostały przez swoich autorów przemyślane i starannie wykonane. Przypomnijmy, że każda drużyna dzielnie walczyła o cenne punkty do Ligi Klas.

Wszystkie prace zawisły na ścianie szkolnego korytarza, z następnie zostałyocenione przez p. dyr. Elżbietę Wachowską-Karaśkiewicz oraz przez nauczycieli. Wybór nie był łatwy. Towarzyszyły temu duże emocje. Oto wyniki:
– I miejsce – kl. I TOK
– II miejsce – kl. II TE i kl. III TME
– III miejsce – kl. I TME i kl. 1ee
– wyróżnienie: kl. III TO.

Był to drugi konkurs w V edycji Ligi Klas. Za udział w nim przyznano następujące punkty:
– 10 punktów dla kl. I TOK
– po 8 punktów dla kl. II TE i kl. III TME
– po 6 punktów dla kl. I TME i kl.1ee
– 4 punkty dla kl.III TO
– po 2 punkty dla pozostałych klas, które wzięły udział w konkursie.

Wszystkim reprezentacjom bardzo dziękujemy za zaangażowanie w wykonanie konkursowego zadania!!!

Pozdrawiamy i zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na Facebooku i szkolnej stronie www o kolejnych konkursach!

Tekst – R. Grzybowska, fot. – R. Gaweł

Skip to content