Home » Aktualności » KONKURS „ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ HENRYKA SIENKIEWICZA”

KONKURS „ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ HENRYKA SIENKIEWICZA”

Z okazji obchodów Roku Sienkiewiczowskiego zapraszamy dwuosobowe reprezentacje klas do udziału w konkursie „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza”, który odbędzie się 12 grudnia 2016 roku na 3. godzinie lekcyjnej w sali 211. Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie testu dotyczącego życia, twórczości i ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza. Natomiast na lekcji 4. drużyny będą miały za zadanie przedstawić za pomocą ilustracji wybrane dzieło powieściopisarza. Uczestnicy konkursu otrzymają brystol, natomiast prosimy o przyniesienie flamastrów, kredek, farb itd.

Informujemy, że wszystkie źródła informacji dot. twórczości H. Sienkiewicza znajdują się w szkolnej bibliotece.

UWAGA! Przyznane punkty wliczone zostaną do Ligi Klas.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Pozdrawiamy. Nauczyciele języka polskiego, bibliotekarze i Samorząd Uczniowski

hs

Skip to content