Home » Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu „Laurki na Dzień Babci i Dzień Dziadka”!

Rozstrzygnięcie konkursu „Laurki na Dzień Babci i Dzień Dziadka”!

Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zaprosił dwuosobowe reprezentacje klas do wspólnego wykonywania laurek dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego we Wrocławiu. Była to pierwsza tego typu akcja w Zespole Szkół nr 18. Do konkursu zgłosiło się 13 drużyn, a efekty prac zaskoczyły wszystkich!!!

Wykonane laurki zostały przekazane podczas ferii zimowych przez wolontariuszy naszego Gimnazjum nr 37 Szanownym Mieszkankom Zakładu Opiekuńczko-Leczniczego przy ul. Traugutta, gdzie w życzliwej atmosferze, spędzili czas na rozmowach. Wówczas też zostały rozdane prace wykonane przez młodzież naszej Szkoły, za które Panie bardzo, bardzo dziękowały!!!

Wykonując laurki, uczniowie nie zawiedli i jak zwykle wybór nie był łatwy. Oto wyniki:

– I miejsce – kl. 2TO

– II miejsce – kl. 1TOK

– III miejsce – kl. 1ee

– wyróżnienia: kl. 3TO

Był to pierwszy konkurs w ramach V edycji Ligi Klas. Za udział w nim przyznano następujące punkty:

– 10 punktów dla kl. 2TO

– 8 punktów dla kl. 1TOK

– 6 punktów dla kl. 1ee

– po 4 punkty dla klas: 3TO

Pozostałe klasy, które uczestniczyły w konkursie otrzymały po 2 punkty.

Samorząd Uczniowski gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Tekst i fot. – R. Grzybowska

Skip to content