Home » Aktualności » UWAGA! Przed nami kolejny konkurs w ramach Ligi Klas!

UWAGA! Przed nami kolejny konkurs w ramach Ligi Klas!

Jak wiemy, w programie World Games 2017 znajdują się dyscypliny, które nie są reprezentowane na Igrzyskach Olimpijskich, m.in.: pétanque, bilard, kulturystyka itd.

Zadaniem każdej klasy będzie promowanie w interesujący sposób dwóch wylosowanych przez przewodniczącego każdej klasy dyscyplin, z uwzględnieniem ich zasad. Prace mogą być wykonane w formie plakatu (na brystolu otrzymanym od opiekuna SU), filmu czy sfilmowanego spotu reklamowego. Mile będą też widziane ręcznie wykonane: krótki komiks lub ulotka. Prace należy wykonać w domu i złożyć u p. prof. Renaty Grzybowskiej do końca marca.

Przewodniczących klas zapraszamy na losowanie w poniedziałek (20 marca) i w środę (22 marca) do sal 211 lub 206, podczas długiej przerwy.

Skip to content