Home » Aktualności » Mamy zwycięzców Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZS 18!

Mamy zwycięzców Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZS 18!

30.03.2017 został rozegrany 36. (finałowy) mecze Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZS 18. Uczestniczyło w nim 15 zgłoszonych zespołów. Organizatorami tego sportowego wydarzenia był p. prof. Mirosław Wojtowicz (główny sędzia) we współpracy z p. prof. Małgorzatą Opierowiec.

Finałowy mecz pomiędzy klasami I OM i I TME prezentował wysoki poziom gry oraz zapewnił wielkie emocje – nie tylko zawodników. Swoim klasom kibicowali wychowawcy, p. prof. Renata Grzybowska – wychowawczyni klasy I TME oraz wychowawca klasy I OM ZSZ – p. prof. Ryszard Otocki.

Pierwszy set wygrała klasa I OM (25:15), drugi – kl. I TME (25:15), trzeci wygrała I TME (25:20), czwarty – I OM (25:22). Po zaciętej walce w tie-breaku wygrała reprezentacja klasy I OM ZSZ całkowicie zasłużenie zdobywając Puchar Dyrektora ZS 18 !!! Najlepszym siatkarzem Turnieju został Adrian Kurkowski z klasy I OM (kapitan drużyny). Uroczystej dekoracji medalami oraz wręczenia Pucharu dla Zwycięzców i nagrody dla najlepszego siatkarza Turnieju dokonały p. dyr. Elżbieta Wachowska-Karaśkiewicz oraz p. dyr. Irena Penińska.

A oto ranking całego Turnieju:

I m-ce I OM ZSZ
II m-ce I TME
III m-ce III TO
IV m-ce II TO
V m-ce III TE
VI m-ce II TOD
VII m-ce I TEO
VIII m-ce II TME
IX m-ce III ES ZSZ
X m-ce I TOK
XI m-ce III TME
XII m-ce II TE
XIII m-ce I TEA
XIV m-ce II ES ZSZ
XV m-ce I EE ZSZ
GRATULACJE DLA ZWYCIĘZKICH ZESPOŁÓW ORAZ PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSKICH KLAS BIORĄCYCH UDZIAŁ W TURNIEJU!!!

Tekst – M. Opierowiec, fot. – R. Grzybowska, R. Gaweł, J.Homańczuk

Skip to content