Home » Aktualności » „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę.”

„Sleeveface, czyli ubierz się w książkę.”

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkie klasy do udziału w konkursie fotograficznym „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”.

Sleeeface to zdjęcia, których elementem jest okładka książki lub płyty – wmontowana w obraz     w ten sposób, że widoczna jest jako część twarzy, ciała, sylwetki… Efekt jest zaskakujący, często zabawny, a wymyślanie montaży wymaga wyobraźni i kreatywności.

Zadaniem każdej klasy będzie wykonanie zdjęcia i dostarczenie go do biblioteki szkolnej na adres mailowy: bibliotekazs18@wp.pl w terminie do 22 grudnia.

Wszystkie prace zostaną wydrukowane i wywieszone, a następnie odbędzie się głosowanie na najciekawszą i najbardziej zaskakującą fotografię. Liczy się oryginalny i interesujący sposób zaprezentowania książki.

UWAGA! Zdobyte punkty będą wliczone do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas!

Zapraszamy!!!

Nauczyciele – bibliotekarze

Skip to content