Home » Aktualności » Konkurs historyczny „Drogi do niepodległości” rozstrzygnięty!

Konkurs historyczny „Drogi do niepodległości” rozstrzygnięty!

We wtorek (21 listopada 2017 roku) trzyosobowe reprezentacje klas technikum i branżowej szkoły I stopnia ZS 18 wzięły udział w konkursie historycznym zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Pytania konkursowe zostały przygotowane przez nauczyciela historii – p. prof. Przemysława Szpakowskiego, a nad przebiegiem konkursu czuwał opiekun SU wraz z członkami Samorządu. Zaproszone drużyny musiały w ciągu jednej godziny lekcyjnej odpowiedzieć na dwadzieścia pięć pytań. 16 drużyn dzielnie walczyło o każdy punkt. A oto szczegółowe wyniki:

wyniki

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a przyznane punkty zostaną wliczone do międzyklasowej rywalizacji w ramach V edycji Ligi Klas. Gratulujemy!

Tekst i fot. – R. Grzybowska

Skip to content