Home » Aktualności » Klasa III TE na szkoleniach zawodowych w Grodzisku Mazowieckim i we Wrocławiu

Klasa III TE na szkoleniach zawodowych w Grodzisku Mazowieckim i we Wrocławiu

20.10.2017 roku uczniowie klasy IIITE pod opieką wychowawcy p. prof. Anny Karczmarek oraz p. prof. Stanisława Żurawskiego wyjechali do Grodziska Mazowieckiego do firmy Danfoss, gdzie wzięli udział w szkoleniu certyfikującym: „Systemy przeciwoblodzeniowe oraz ogrzewanie podłogowe DEVI”. Marka DEVI wchodzi w skład grupy Danfoss. Uczniowie zwiedzili też zakład produkcyjny.Szkolenie było bardzo udane, a wszyscy uczestnicy otrzymali imienne certyfikaty autoryzacyjne.

4 grudnia 2017 r. uczniowie III TE pod opieką wychowawczyni ponownie wzięli udział w szkoleniu zawodowym, tym razem w firmie Elko-Bis we Wrocławiu. Tytuł szkolenia: „Zewnętrzne instalacje odgromowe”.Główne punkty to:

  • Co to jest instalacja odgromowa?
  • Po co się ją stosuje?
  • Jakie są rodzaje instalacji odgromowej?
  • Po co jest projekt i jak się go wykonuje?
  • Troszkę o Polskich Normach…
  • Produkty używane do zewnętrznej instalacji odgromowej.

Zajęcia były połączone ze zwiedzaniem zakładu pracy, a uczestnicy otrzymali odpowiednie certyfikaty. Zarówno prowadzący, jak i uczniowie bardzo dobrze ocenili przebieg szkolenia.

Szkolenia zorganizowane były przez firmę TIM SA oraz firmy Danfoss i Elko-Bis, trwały od 9.00 do 16.00, a w trakcie każdego z nich uczniowie otrzymali obiady, przekąski i napoje.

Za organizację szkoleń i wszelką pomoc dziękujemy serdecznie Panu Piotrowi Bibikowi, przedstawicielowi firmy TIM SA.

Tekst i fot. – A. Karczmarek

Skip to content