Home » Aktualności » STUDNIÓWKA 2018!

STUDNIÓWKA 2018!

13 stycznia 2018 roku o godz. 20:00 w lokalu GLAMOUR rozpoczęła się Studniówka maturzystów z klas IV TE (wych. – p. prof. Beata Jamrosz), IV TME (wych. – p. prof. Edyta Sidor) i IV TO (wych. – p. prof. Ryszard Gaweł). Elegancja, wyśmienite humory, dobra muzyka i znakomite jedzenie… Oto przepis na wspaniałą zabawę! A TAK właśnie było!!! Były też podziękowania uczniów, przejmujące wystąpienie Pana Dyrektora, ważne słowa Rodzica, chwile wzruszenia, szczypta refleksji o niedalekiej maturze, odtańczenie poloneza i …zabawa, zabawa, zabawa do białego rana! Był też kabaret – a jakże! A wszystko to utrwalał na fotografii wychowawca kl. IV TO – p. prof. Ryszard Gaweł. Dzięki zdjęciom możemy ten wyjątkowo udany Bal Studniówkowy przeżywać jeszcze wiele razy!

Fot. – R. Gaweł, tekst – E. Sidor

Skip to content