Home » Aktualności » „ELEKTRYZUJĄCA PASJA” – ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU!

„ELEKTRYZUJĄCA PASJA” – ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU!

UWAGA! Rusza kolejna, XI edycja konkursu realizowanego przez firmę Elektrotim pt. „Elektryzująca pasja”. Od lat uczniowie naszej Szkoły brali udział i odnosili sukcesy w tej pasjonującej (!) rywalizacji. Jak wiadomo, warto podtrzymywać długoletnie tradycje, dlatego bardzo chcielibyśmy zachęcić Was, drodzy Uczniowie, do zgłaszania swoich pomysłów i ich realizacji, ponieważ czekają na Was nie tylko bardzo atrakcyjne nagrody, ale również możliwość rozwijania Waszych pasji i pokazania ich światu!

Na czym polega konkurs i do kogo jest skierowany?

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Zadanie konkursowe to przedstawienie swojej pasji, powiązanej z techniką tj. elektrotechniką, informatyką, czy telekomunikacją. Wyjątkowe hobby powinno być przedstawione w oryginalny i wyróżniający sposób, który będzie wskazywał na innowacyjność myślenia i kreatywność twórcy pracy konkursowej. Prace mogą być zgłaszane zarówno  indywidualnie, jak i w grupach (2-5 osób).

Co można wygrać?

NAGRODY:

–        za 1. miejsce – nagroda w wysokości 3.000 zł

–        za 2. miejsce – nagroda w wysokości 1.500 zł

–        za 3. miejsce – nagroda w wysokości 500 zł

UWAGA! Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe.

 

Harmonogram konkursowy:

–         termin zgłaszania prac: 22 stycznia – 12 marca 2018 r.

–         ogłoszenie twórców 15 najlepszych prac – 26 marca 2018 r.

–         ogłoszenie zwycięzców, Gala Finałowa – 23 kwietnia 2018 r.

Jaki jest cel konkursu?

Ideą konkursu jest zachęcenie młodych osób do aktywności i stworzenie im warunków do promocji innowacyjnych projektów. Organizatorzy stawiają sobie za cel rozwój zainteresowań zawodowych i umiejętności uczniów, co ułatwi im odnalezienie się na rynku pracy po ukończeniu szkoły. Partnerem konkursu „Elektryzująca Pasja” jest Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne, które powstało w 2007 roku, z inicjatywy największych polskich firm elektroinstalacyjnych. Jego cel to kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki zawodowej i biznesowej, działania w zakresie poprawy jakości wykonywania instalacji elektrycznych oraz współpraca z innymi organizacjami w zakresie opracowania i poprawy norm dla branży elektroinstalacyjnej.

 

Więcej informacji (oraz regulamin konkursu) można znaleźć na stronach:

www.facebook.com/ElektryzującaPasja

http://www.elektrotim.pl/spolka/odpowiedzialnosc-spoleczna/elektrotim-szkolom/konkurs-elektryzujaca-pasja-edycja-11

Swoje zgłoszenia proszę kierować do Koordynatora Konkursu w naszej szkole – p. Weroniki Krzak.

Zapraszamy!

plakat Elektryzująca Pasja 2018 (1)

Skip to content