Home » Aktualności » MATURALNE KOREPETYCJE MATEMATYCZNE

MATURALNE KOREPETYCJE MATEMATYCZNE

Już po raz dziesiąty Maturzyści będą mogli wziąć udział w BEZPŁATNYCH MATURALNYCH KOREPETYCJACH MATEMATYCZNYCH (MKM) organizowanych przez Fundację Szkolną oraz Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu. Zajęcia zaczynają się już 02.03.2018 r. i potrwają do 27.04.2018 r.  (łącznie 9 spotkań co piątek, po 2 godziny lekcyjne).
BEZPŁATNE MATURALNE KOREPETYCJE MATEMATYCZNE (MKM)  będą odbywać się w Internecie. Najkrócej można powiedzieć, iż jest to zamiana klasy matematycznej na wirtualne uczestnictwo w zajęciach. Siedząc przed komputerem lub smartfonem Uczeń w dogodnym dla siebie miejscu – połączy się  na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym –  z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadzać będzie ćwiczenia z matematyki. Uczniowie  podczas zajęć – oprócz części teoretycznej będą rozwiązywać zadania, dyskutować  i prosić o pomoc czy wsparcie Wykładowcę dokładnie tak samo, jakby był z nimi  w klasie podczas “tradycyjnej” lekcji matematyki. Uczniowie, którzy preferują jednak uczestnictwo rzeczywiste zaprasza się na zajęcia na ulicę Wrocławską 10 do siedziby Uczelni. Zapisy na www:  https://wwszip.pl/bezplatne-maturalne-korepetycje-matematyczne-w-internecie/, lub pod adresem mailowym: mkm@wwszip.pl

Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości
z siedzibą w Wałbrzychu

WWSZIP_plakat B2

Skip to content