Home » Aktualności » Uczniowie klasy 1TOK i 3TOD w Operze Wrocławskiej

Uczniowie klasy 1TOK i 3TOD w Operze Wrocławskiej

W czwartek, 08.02.2018 r. uczniowie klasy 1TOK i 3TOD wraz z p. prof. Małgorzatą Szymańską oraz p. prof. Weroniką Krzak wybrali się do Opery Wrocławskiej na spektakl pt. „Carmen”- G.  Bizeta. Sztuka zaczęła się o godzinie 19:00 i była podzielona na dwa akty-każdy po półtorej godziny. W rolę Carmen wcieliła się Katarzyna Haras-Kruczek, która swoim niesamowitym mezzosopranem oczarowała większość widzów, w szczególności  naszych uczniów. Historia namiętnej i tragicznej miłości poruszyła publiczność. Wszyscy uczniowie byli zadowoleni, że zdecydowali się na takie spotkanie z kulturą. Warto również wspomnieć o bogato zdobionej sali, w której odbywał się spektakl. Duże wrażenie robi też cały budynek Opery. Gorąco polecamy wybranie się zarówno na spektakl pt. „Carmen”, jak i inne widowiska operowe.

Pozdrawiamy!

Kacper Garbaciak
Sandra Ziębicka

fot. – N. Magdowska, S. Ziębicka, M. Olejniczak

Skip to content