Home » Aktualności » Te filmy trzeba zobaczyć!

Te filmy trzeba zobaczyć!

Energia odnawialna i smog – to dzisiaj tematy nr 1. Zajęli się tym bardzo profesjonalnie nasi uczniowie.

A oto, co piszą:

Realizujemy projekt społeczny na platformie „Zwolnieni z Teorii”. Naszym celem jest opublikowanie na YouTube serii filmików edukacyjnych na temat energii odnawialnej i smogu. Większość z nich została już nagrana i czeka na publikację. Ponadto planujemy przeprowadzić zajęcia dla dzieci w szkołach podstawowych na ten temat. Naszym celem jest przekazanie wiedzy w możliwie łatwy i interesujący sposób, ponieważ tworzymy głównie z myślą o młodszym odbiorcy. Wszystkie filmy zostaną opublikowane jeszcze przed końcem marca. Ostateczny termin zakończenia projektu przypada na połowę maja.

Nasz zespół to: Dawid Wierzbicki- zaplecze merytoryczne, lider i twarz projektu, montaż;  Weronika Czuksanow- prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi; Paweł Szałajko- reżyseria, montaż, praca z kamerą oraz Michał Wiśniewski- tworzenie i prowadzenie strony internetowej.

Oto adres naszego fanpage’a: https://www.facebook.com/alterekowiatrakiekologiafajnerzeczy/

Czekamy na polubienia J

Zapraszamy też do obejrzenia pierwszego filmu poświęconego energii wodnej.

https://www.youtube.com/watch?v=ike-APw7YX4

Czeka też na Was już drugi film. Ten został zrealizowany z nutką humoru J

https://www.youtube.com/watch?v=8XgtYCiE5KU

Następny, poświęcony energii słonecznej zostanie opublikowany już wkrótce.

Pozdrawiam

Dawid Wierzbicki – uczeń klasy III TOD

Skip to content