Home » Aktualności » Ośmiu Wspaniałych

Ośmiu Wspaniałych

Maciej Brzozowski, uczeń Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu – obecnie uczęszcza do trzeciej klasy Technikum nr 3. Od trzech lat zajmuje stanowisko zastępcy przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w ZS18 oraz jest zapalonym wolontariuszem – i to właśnie dlatego został zgłoszony do XXIV edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” – Wrocław 2017/2018. 19 marca 2018 r. odbyła się podsumowująca Gala dla Wrocławskich Wolontariuszy. Do konkursu zgłoszonych zostało 347 kandydatów. Nasz uczeń został nominowany do XXIV Konkursu Samorządowego Ośmiu Wspaniałych. Stawia sobie kolejne zadania – zawsze z ukierunkowaniem na potrzebujących. Za swoje poświęcenie dla innych, zaangażowanie we wszystkich akcjach oraz za chęć współpracy z różnymi instytucjami oraz osobami – zarówno na rzecz osób zdrowych, jak i przewlekle chorych, zasługuje na najwyższe wyróżnienie – tym bardziej, że jest bardzo skromny i ocenia siebie, a nie innych. Jego postawa jest przykładem dla innych osób. Jako opiekun Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu wiem to bardzo dobrze.

Skip to content