Home » Aktualności » Mamy I miejsce w VII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół “ZBIERAJ BATERIE!”

Mamy I miejsce w VII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół “ZBIERAJ BATERIE!”

Mamy I miejsce w VII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół “ZBIERAJ BATERIE!” w kategorii za zebranie największej masy zużytych baterii
i akumulatorów wśród dużych Szkół Ponadpodstawowych. Wszystkim, którzy w akcję tę się włączyli, serdecznie dziękujemy!!! BRAWO!

Otrzymaliśmy od Organizatorów gratulacje:

„Serdecznie gratulujemy zajęcia I miejsca w VII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół “ZBIERAJ BATERIE!” w kategorii za zebranie największej masy zużytych baterii  i akumulatorów wśród dużych Szkół Ponadpodstawowych. Poprzez selektywną zbiórkę odpadów uczniowie Państwa Placówki przyczynili się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Przekazane baterie trafiły do Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Biosystem S.A., gdzie zostaną poddane procesom recyklingu i odzysku.”

Jednocześnie przypominamy, że rozpoczęła się VIII edycja zbiórki baterii. Serdecznie zapraszamy!

http://www.zbierajbaterie.pl/aktualnosci/laureaci-vii-edycji

Skip to content