Home » Aktualności » Przed nami pierwszy konkurs!

Przed nami pierwszy konkurs!

Samorząd Uczniowski ZS 18 zaprasza dwuosobowe drużyny na pierwszy konkurs w siódmej już edycji LIGI KLAS, w ramach akcji „Sprzątanie świata – Polska 2018”, pod tytułem: „Akcja – segregacja! 2 x więcej, 2 x  czyściej”.

Główny jej celem jest wzmożenie selektywnej zbiórki  odpadów.

Zadaniem każdej klasy będzie przygotowanie ulotki informacyjnej dotyczącej selektywnej zbiórki odpadów.

Konkurs odbędzie się w przyszłym tygodniu (17 września – 21 września) zgodnie z harmonogramem, w sali 211 i trwać będzie jedną godzinę lekcyjną.

Prosimy młodzież o zabranie ze sobą przyborów: pisaków, kredek, farb, czasopism do kolażu, plasteliny, kolorowej kredy itp. Każda drużyna otrzyma arkusz brystolu, na którym będzie mogła wykonać zadanie. Prace zostaną wywieszone na korytarzu i ocenione przez pracowników Szkoły. Zdobyte punkty będą wliczone do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas!

Skip to content