Home » Aktualności » Wzięliśmy udział w XVII Radosnej Paradzie Niepodległości – jako “Białe Orliki”.

Wzięliśmy udział w XVII Radosnej Paradzie Niepodległości – jako “Białe Orliki”.

Samorząd Uczniowski ZS 18 wraz z opiekunem – p. prof. Renatą Zalewską, uczniowie Gimnazjum nr 37 z p. prof. Agnieszką Mikołajczak oraz p. prof. Alicja Krakowiak-Gładki i p. prof. Joanna Nowak spotkali się w Zespole Szkół nr 18, aby wspólnie wyruszyć na plac Solidarności. To właśnie tam organizatorzy ogłosili zbiórkę wszystkich „Białych Orlików”, które w ramach XVII Radosnej Parady Niepodległości przeszły na plac Wolności, aby wziąć udział w uroczystym apelu 100-lecia ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI!!! I tym razem towarzyszyła nam MASKOTKA, z którą każde dziecko koniecznie musiało się przywitać.

Samorząd Uczniowski ZS18 dziękuje za liczne przybycie, za odpowiedni strój oraz flagę!!! Dziękujemy za grupowe zdjęcia. Zespół Szkół nr 18 reprezentowało ponad 120 uczniów!!!

Tekst – R. Zalewska, fot. – E. Wójcik, R. Zalewska

Skip to content