Home » Aktualności » Konkurs manualny – rozstrzygnięty!

Konkurs manualny – rozstrzygnięty!

W grudniu przed świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski ZS18 przeprowadził konkurs manualny. Do konkursu zaproszone zostały trzyosobowe reprezentacje klas, których zadaniem było ozdobić trzy styropianowe bombki 🙂 Każda drużyna na wykonanie niniejszego zadania miała jedną godzinę lekcyjną. Drużyny dzielnie walczyły o wejście na podium i zdobycie cennych punktów do Ligi Klas.

Prace uczniów wystawione zostały na korytarzu szkolnym i zostały ocenione przez uczniów oraz pracowników naszej szkoły.

A oto szczegółowe wyniki:

  • I miejsce – klasa 2TEB, 1TEK – 10 pkt.
  • II miejsce – klasa 2TO, 1TE – 8 pkt.
  • III miejsce – klasa 3TE, 1eo – 6 pkt.
  • IV wyróżnienie – klasa 1TMO, 2e – 4 pkt.
  • pozostałe klasy – 2 pkt.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!
Zwycięzcom gratulujemy!!!

Skip to content