Home » Aktualności » Mamy LAUREATA w konkursie Ośmiu Wspaniałych!!!

Mamy LAUREATA w konkursie Ośmiu Wspaniałych!!!

Udało się…. Maciej Brzozowski uzyskał tytuł LAUREATA w kategorii „Ósemka”.  W dniu dzisiejszym odbyła się finałowa Gala Wrocławskich Wolontariuszy. Do konkursu zgłoszonych zostało 667 wolontariuszy.

Przypomnijmy, Maciej Brzozowski – uczeń czwartej klasy Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 18 we Wrocławiu – to zapalonym WOLONTARIUSZ od 5 lat!!! To właśnie dlatego został zgłoszony do XXV edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” – Wrocław 2018/2019.

Za swoje poświęcenie dla innych, zaangażowanie we wszystkich akcjach oraz za chęć współpracy z różnymi instytucjami oraz osobami – zarówno na rzecz osób zdrowych, jak i przewlekle chorych, zasługuje na najwyższe wyróżnienie – tym bardziej, że jest bardzo skromny i ocenia siebie, a nie innych. Jest osobą bardzo pracowitą, która zawsze niesie bezinteresowną pomoc potrzebującym. Stawia sobie kolejne zadania – zawsze z ukierunkowaniem na potrzebujących. Jego postawa, sumienność, uczciwość jest przykładem dla innych osób. Jako opiekun Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu wiem, iż zasługuje on na wyróżnienie.

GRATULUJEMY!!!

Skip to content