Home » Aktualności » „SŁOWA MAJĄ MOC”

„SŁOWA MAJĄ MOC”

W środę, 22.05.2019r,  w hotelu Novotel Orbis zakończyliśmy Wielką Galą II edycję projektu „Słowa mają moc”. W projekcie pracowało 15 uczniów z klas drugich: II TEA, II TEB, II TMA oraz II TMB. Od października 2018 roku brali oni udział w spotkaniach i szkoleniach, wspólnie przygotowywali projekt innowacji dla Wrocławia, który nazwali „Zwrotne Wrotelki”. Projekt ten został zaprezentowany na uroczystej Gali Finałowej. Szkolnym koordynatorem projektu była p. Jolanta Kraczkowska, która serdecznie dziękuje wszystkim uczniom zaangażowanym w przygotowanie pomysłu, prezentacji i scenariusza. Szczególne podziękowania należą się prezenterom: Łukaszowi Sadowskiemu, Bartkowi Słowikowi i Markowi Nowakowi, a przede wszystkim duszy i rozumowi całego przedsięwzięcia – MIKOŁAJOWI DĄBKOWI.

Skip to content