Home » Aktualności » Mamy II miejsce w VIII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE!”

Mamy II miejsce w VIII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE!”

Mamy II miejsce w VIII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!” w kategorii za zebranie największej masy zużytych baterii i akumulatorów wśród dużych Pozostałych Placówek. Wszystkim, którzy w akcję tę się włączyli, serdecznie dziękujemy!!! BRAWO!

Otrzymaliśmy od Organizatorów gratulacje:

„Serdecznie gratulujemy zajęcia II miejsce w VIII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!” w kategorii za zebranie największej masy zużytych baterii  i akumulatorów wśród dużych Pozostałych Placówek. Poprzez selektywną zbiórkę odpadów uczniowie Państwa Placówki przyczynili się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Przekazane baterie trafiły do Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Biosystem S.A., gdzie zostaną poddane procesom recyklingu i odzysku.”

Jednocześnie przypominamy, że rozpoczęła się IX edycja zbiórki baterii. Serdecznie zapraszamy!

http://www.zbierajbaterie.pl/aktualnosci/wyniki-viii-edycji-zbieraj-baterie-i-telefony

Skip to content