Home » Aktualności » Nowy początek…

Nowy początek…

Zespół Szkół nr18 we Wrocławiu rozpoczął szczególny nowy rok szkolny. Szczególny ze względu na dwie rocznice – 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej i 70 rocznicę założenia szkoły. Uroczystość poprowadzili uczniowie obecnych klas III TOK i III TMB: Szymon Budziński, Arkadiusz Kubiszewski, Robert Tomaszuk, Jakub Krawczyszyn, Michał Murawiec oraz wspomógł kolegów Krystian Sudomierski z II TEK. Opiekę nad zespołem sprawowały: Marzanna Żołyńska, Irena Sikorska.

Rok 2019/2020 jest nietypowy również ze względów formalnych – w jednej szkole spotkali się uczniowie – absolwenci gimnazjów oraz absolwenci ósmych klas szkoły podstawowej.

Wszystkim – i kadrze szkoły, i uczniom przyda się wytrwałość i cierpliwość w nowym 2019/2020 roku szkolnym.

Skip to content