Home » Aktualności » Pierwszy konkurs w ramach Ligi Klas

Pierwszy konkurs w ramach Ligi Klas

We wrześniu odbędzie się Akcja Sprzątania Świata, która jest popularną formą wspierania zainteresowania problemem racjonalnej gospodarki odpadami. W tym roku akcja odbywa się pod hasłem “Nie śmiecimy-Sprzątamy-Zmieniamy!”. Celem tegorocznej akcji jest zwrócenie uwagi na kwestie świadomych zakupów i stosowanie w życiu codziennym zasad filozofii Zero Waste.

Do piątku 20 września 2019 r. zadaniem każdej klasy biorącej udział w Lidze Klas będzie przygotowanie ulotki informacyjnej lub plakatu promującego hasło tegorocznej akcji lub wykonanie przedmiotu/ozdoby użytkowej wykonanej z odpadów.
Technika wykonania jest dowolna!!!
Praca można przynosić do opiekuna Samorządu Uczniowskiego (sala 206), pani Elżbiety Selwy (sala 209 B) lub pani Diany Grycner (sala 102 B).

Prace zostaną wywieszone na korytarzu i ocenione przez pracowników Szkoły.
Zdobyte punkty będą wliczone do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas!

Skip to content