Home » Aktualności » Wzięliśmy udział w XVIII Radosnej Paradzie Niepodległości!

Wzięliśmy udział w XVIII Radosnej Paradzie Niepodległości!

Samorząd Uczniowski ZS 18 wraz z opiekunem – p. Renatą Zalewską, uczniowie Technikum nr 3 z p. Agnieszką Mikołajczak oraz p. Alicja Krakowiak-Gładki i p. Joanna Nowak wzięli udział w XVIII Radosnej Paradzie Niepodległości. Tegoroczna parada miała charakter biało – czerwonego pochodu, który rozpoczął się z placu przed Centrum Historii Zajezdnia, skąd przemieścił się w stronę placu Wolności

I tym razem towarzyszyła nam MASKOTKA, z którą każde dziecko koniecznie musiało się przywitać.

Samorząd Uczniowski ZS18 dziękuje za liczne przybycie, za odpowiedni strój oraz flagę!!! Dziękujemy za grupowe zdjęcia. Zespół Szkół nr 18 reprezentowało prawie dziewięćdziesięciu uczniów!!!

Skip to content