Home » Aktualności » 70 lat! 70 lat! 70 lat!

70 lat! 70 lat! 70 lat!

23.11.2019 r. o godzinie 11:00 rozpoczęliśmy uroczyste obchody 70-lecia Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu. Obchody te honorowym patronatem objął Prezydent Wrocławia pan Jacek Sutryk. Na uroczystą galę przybyło wielu absolwentów, emerytowanych pracowników szkoły oraz obecnych uczniów i nauczycieli. Swoją obecnością uroczystość uświetnili Prezydent Wrocławia pan Jacek Sutryk, Senator Rzeczypospolitej Polskiej pan Bogdan Zdrojewski oraz Dolnośląski Kurator Oświaty pan Roman Kowalczyk. Zaszczyciło nas swoją obecnością wielu znamienitych gości z Politechniki Wrocławskiej, przedstawicieli firm współpracujących ze szkołą oraz innych instytucji.

Druga część uroczystych obchodów odbyła się w gmachu szkoły. Działo się tam wiele, było tez dużo wzruszających spotkań. To tylko malutka migawka z tego, co wydarzyło się dzisiaj. Na obszerniejszą i bardziej szczegółową relację zapraszamy niebawem, bo jest o czym opowiadać.

Tekst – Beata Jamrosz
Fot. – Eryk Wójcik

Skip to content