Home » Aktualności » Laboratorium inspiracji znów w ZS18

Laboratorium inspiracji znów w ZS18

Kolejny raz młodzież Zespołu Szkół nr 18 mogła wziąć udział w Projekcie Laboratorium inspiracji. Każda z klas I TMB, I TUC, I TCU, I TOE i I TED od października do grudnia wzięła udział w pięciogodzinnych warsztatach. Zajęcia prowadzone były przez specjalistkę współpracującą z Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania, a zorganizowała je p. Wanda Hadziewicz- szkolny pedagog. Tematyka zajęć dotyczyła wartości, celów, zarządzania czasem, relacji,  emocji, radzenia sobie ze stresem, samooceny. Uczniowie bardzo chętnie brali udział w zajęciach, w czasie których mieli okazje praktycznie przećwiczyć umiejętności przydatne w planowaniu swojej przyszłości, ale także w codziennych relacjach. Wszyscy uczniowie uczestniczący w projekcie otrzymali wyjątkowe, przygotowane specjalnie dla nich planery, z pomocą których mogą  wytyczać własne cele i pilotować ich realizację.

Skip to content