Home » Aktualności » Bal Studniówkowy 2020

Bal Studniówkowy 2020

Wieczorem 25 stycznia, dokładnie 101 dni przed MATURĄ 188 osób wzięło udział w corocznym  Balu Studniówkowym, który był wyjątkowy, gdyż w tym roku wychowawcom klas maturalnych: p. Renacie Zalewskiej– wychowawczyni klasy IV TME, p. Alicji Krakowiak-Gładki – wychowawczyni klasy IV TE, p. Joannie Nowak – wychowawczyni klasy IV TEO oraz p. Mirosławowi Marcińczakowi – wychowawcy klasy IV TOK udało się zmobilizować prawie wszystkich maturzystów!!!

Konferansjerzy Maksymilian Gąsior oraz Marcin Żurawski podziękowali wszystkim Nauczycielom za dotychczasowy trud nauczania i wyrozumiałość, wręczono więc kwiaty na ręce naszej Dyrekcji i Wychowawców. Zgodnie z polską, wieloletnią tradycją po powitaniu gości, o oficjalne otwarcie balu poproszono Pana Dyrektora Piotra Lusara.

„POLONEZA CZAS ZACZĄĆ” – w dwóch grupach pod czujnym okiem Pani Dyrektor Ireny Penińskiej, która przygotowywała młodzież do tego układu, uczniowie bardzo przejęci, wcześniej wręczając czerwoną różę swojej partnerce, zatańczyli staropolski taniec.

Po polonezie, zjedzeniu smacznego obiadu, niektórzy maturzyści przygotowali część artystyczną, która wzbudziła wielkie poruszenie wśród zaproszonych gości. Później nastąpiła sesja zdjęciowa poszczególnych klas maturalnych z Wychowawcami.

Czas mija nieubłaganie, jeszcze nie zatarł się w pamięci uczniów dzień, kiedy to po raz pierwszy  pojawili się w murach naszej Szkoły, a to już niedługo przyjdzie się im pożegnać… Świadomi tej nieuchronnej chwili uczniowie – uśmiechnięci, wyjątkowo eleganccy, ze ślicznymi partnerkami, przeżywali tę niezwykłą noc, czego najlepszym dowodem jest to, że do białego rana, prawie do końca, pozostała większość młodzieży wraz ze swoimi Wychowawcami.

Wszystkim maturzystom dziękujemy za piękny bal maturalny oraz trzymamy już kciuki za zdanie egzaminu maturalnego!

Fot. – uczestnicy studniówki

Skip to content