Home » Aktualności » NOWOŚCI – kierunek Poznań

NOWOŚCI – kierunek Poznań

W dniu 04.02.2020 r. klasa III TOK kierunku Odnawialne Źródła Energii wraz z wychowawcą brała udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Targi BUDMA to wydarzenie skupiające całą branżę budowlaną. To czas premier rynkowych, nowości technologicznych, zdobywania nowych kontaktów biznesowych i kontraktów warunkujących rozwój.

Odwiedziliśmy stoiska  wystawców oferujących  panele fotowoltaiczne  zintegrowane z dachem, stacje ładowania samochodów elektrycznych, zadaszone dwustronnymi modułami PV, oraz nowe rozwiązania przegród budowlanych przeznaczone do technologii pasywnej i energooszczędnej.

Każdy z nas znalazł coś interesującego …  i choć nie były to targi typowo promujące odnawialne źródła energii to wróciliśmy do Wrocławia bogatsi w wrażenia i wiedzę fachową.

Opracowała: Małgorzata Szymańska

Skip to content