Home » Aktualności » Znamy wyniki konkursu Dzień Bezpiecznego Internetu!!!

Znamy wyniki konkursu Dzień Bezpiecznego Internetu!!!

Z okazji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole przeprowadzony został konkurs informatyczny, który odbył się w ostatnim tygodniu lutego. Dwuosobowe reprezentacje klas technikum i branżowej szkoły I stopnia naszej Szkoły wzięły udział w konkursie informatycznym zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Zadaniem uczestników było rozwiązanie zadań dotyczących obchodzonego Dnia Bezpiecznego Internetu. Zaproszone drużyny musiały w ciągu jednej godziny lekcyjnej odpowiedzieć na 38 pytań. Wszystkie drużyny dzielnie walczyły o każdy punkt. A oto szczegółowe wyniki:

A oto wyniki:

– I miejsce – kl. 3TMA
– II miejsce – kl. 3TOK i kl. 1TMD
– III miejsce – 3TMB
– wyróżnienie: kl. 1TEC

Samorząd Uczniowski gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Skip to content