Home » Aktualności » Podziękowania dla naszego ucznia!!!

Podziękowania dla naszego ucznia!!!

W związku z ogłoszoną epidemią na terenie całego kraju, Fundacja Odkrycie z siedzibą we Wrocławiu zwróciła się do wszystkich szkół z prośbą o wypożyczenie drukarek 3D. Fundacja zajmuje się promowaniem edukacji wśród dzieci i młodzieży, a jednym z wiodących kierunków jest druk 3D. Dlatego Fundacja podjęła działania mające na celu wydrukowanie przyłbic 3D, które zwiększają ochronę osobistą osób zagrożonych zakażeniem.

I tym razem…nie przeszliśmy obojętnie…chociaż szkoła nie posiada na ten moment drukarki 3D to jednak udało nam się pomóc!!!

Wszystko dzięki uczniowi naszej szkoły… obecnie uczęszczającemu do klasy trzeciej technikum Dawidowi Turowskiemu, który w dniu dzisiejszym przekazał już dwadzieścia wydrukowanych przyłbic…i to nie koniec, gdyż kolejne się drukują 🙂

Wolontariusze Fundacji Odkrycie DZIĘKUJĄ za pomoc!!!

Skip to content